Opinie

Ewa Z.
Chciałabym podziękowac całemu zespołowi KREMO. Pełen profesjonalizm od chwili przekroczenia progu Domu Pogrzebowego. Pomoc w organizacji uroczystości od A do Z. Obsługa bardzo taktowna i wyciszona. Dziękuję z całego serducha i polecam z czystym sumieniem tę firmę na organizację Ostatniej Drogi. Szacunek, delikatność, elegancja. Dziękuję.

Ewa
Szacunek, delikatność, elegancja. Pełen profesjonalizm od chwili przekroczenia progu KREMO. Pomoc w organizacji uroczystości od A do Z. Obsługa bardzo taktowna i wyciszona. Dziękuję z całego serducha i polecam z czystym sumieniem tę firmę na organizację Ostatniej Drogi. DZIĘKUJĘ!

Dorota
Dziś odbył się pogrzeb mojego ukochanego dziadka cała uroczystość organizował zakład pogrzebowy Kremo. Panowie chciałam bardzo podziekować za tak sprawnie przeprowadzona ceremonie. Dziękuję w swoim imieniu oraz w imieniu rodziny. BARDZO RZETELNA I SOLIDNA FIRMA. Na pewno godna polecenia. Pozdrawiam.

Natalia
co prawda nie skorzystalismy z waszych usług, ale bardzo miła obsluga jak sie okazało smierć nie musi być maszynką do robienia kasy a ludzie obslugiwani taśmowo, co jest porazka szczególnie w ciężkich chwilach. Pozdrawiam.

Jarek
Szacunek, delikatność, elegancja. Dziękuję.

Halina
Chcialabym podziekowac zespolowi KREMO za profesjonalna obsluge pogrzebu mojego drogiego Ś. P. Ojca. W pogrzebie uczestniczyla rodzina z roznych miast Polski. Wszyscy byli pod wrazeniem swietnej organizacji. Towarzyszaca konduktowi muzyka wspolgrala z nastrojem powagi i smutku.

Wiesław J.
Solidność i pełny profesjonalizm to wizytówka firmy, która potrafi w każdych warunkach spełnić role pomocnika i przewodnika w trudnych chwilach związanych z pożegnaniem drogiej osoby. Dziękuję i polecam.

Regina K
Super Firma. Pełen profesjonalizm od chwili przekroczenia progu Kremo.Pomoc w organizacji uroczystości od A do Z łącznie ze stypą {bliziutko cmentarza Łostowice}Obsługa bardzo taktowna i wyciszona.Miałam obawę,że sama w tej trudnej chwili nie poradzę sobie a jednak z firmą Kremo wszystko zostało zapięte na tzw.ostatni guzik!Dziękuję z całego serducha i polecam z czystym sumieniem tę firmę na organizację Ostatniej Drogi.

Tomek
Serdecznie polecam. Pomoc od firmy i profesjonalna obsługa w takim momencie to niedoceniony gest jaki trzeba wyrazic. Od chwili pojawienia się w biurze do zakończenia ceremonii na cmentarzu można powiedzieć jeśli tak wypada przy pogrzebie, ale na pewno pełne zadowolenie. Zawsze będę polecał wszystkim ten zakład bo wart jest tego w 100%. Dziękuję.

Kremo Dom Pogrzebowy
ul. Kartuska 147
80-138 Gdańsk

Jesteśmy dostępni całą dobę!